Головна / Анонси / Платформа ідей Алімом Алієвим

Платформа ідей Алімом Алієвим

27/11/2019

27 листопада о 18 годині у Вінниці в хабі «Місто змістів» відбудеться «Платформа ідей» за участі журналіста, правозахисника, дослідника та менеджера освітньо-культурних проектів Аліма Алієва.

Тема розмови: «Півострів невизначеності»

Як змінився Крим за останні шість років? Чому окупація у 2014 році стала можливою? Чи існує спротив на півострові? Як говорити з нашими співвітчизниками на окупованих територіях? Чого прагнуть кримські татари? Які варіанти виходу з кризи можуть бути?

Відповіді на ці та інші питання будемо шукати разом під час заходу.

Алім Алієв – програмний директор Кримського Дому – місця концентрації кримської енергетики у культурній, освітній, інформаційній, правозахисній та дослідницькій сферах в Україні. Співзасновник громадської організації «Крим SOS». Співавтор книги «Мустафа Джемілєв. Незламний».

Також Алім Алієв є координатором кримськотатарської частини у міжнародному міжконфесійному молодіжному українсько-польсько-кримськотатарсько-єврейському семінарі «Ковчег».

Kоординатор українсько-кримськотатарського літературного конкурсу «Кримський Інжир», однойменного фестивалю та співупорядник книги, один із авторів виставки «Дивовижні історії Криму» у Мистецькому Арсеналі. Фокусується на темах окупованого Криму, гуманітарної політики, сучасного стану кримськотатарського народу, свободи слова та комунікаційних стратегій.

«Платформа ідей» - спільний проект Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками, актуальними для Східної Європи та Балкан в культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.