Головна / Новини / У Львові відбувся мережевий семінар щодо розвитку туризму

У Львові відбувся мережевий семінар щодо розвитку туризму

10/10/2019

9 жовтня 2019 року Секретаріат Ініціативи «Мери за економічне зростання» провів регіональний захід з питань розвитку туризму у Львові, Україна. 34 представники підписантів Ініціативи з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України, а також співробітники Секретаріату зібралися, щоб обговорити проблеми сприяння туризму на місцевому рівні та поділитися порадами та найкращими практиками у цій галузі.

Участь у заході також взяли представники проєкту Кластер "Яблуневий шлях". Зокрема, менеджер із закупівель Валерій Тудвасєв розповів про впровадження проєкту.

На події міжнародний експерт з туризму представив нове дослідження ринку економіки туризму в країнах Східного партнерства. Дослідження було замовлено Секретаріатом Ініціативи «Мери за економічне зростання»  щоб надати учасниками Ініціативи актуальну оцінку діяльності сектору туризму в 6 країнах Східного партнерства, включаючи тренди та тенденції ринку, профілі мандрівників та уподобання споживачів. Дослідження також містить рекомендації для зацікавлених органів місцевого самоврядування, які слід враховувати під час розробки та реалізації планів розвитку туризму.

Директор львівського Інституту Міста зробив для учасників короткий огляд шляху міста Львова до його нинішнього положення як одного з найбільш яскравих туристичних міст України.

Після цього учасники представили приклади зі своїх країн та взяли участь у змістовному обговоренні викликів, з якими стикаються туристичні напрямки, а також вибору можливостей, які вони можуть дослідити, щоб досягти успіху.

Варто зазначити, що тематична група для тих підписантів Ініціативи, які обрали туризм, як один із пріоритетів розвитку, має найбільшу кількість членів з 5 існуючих тематичних груп. Відповідно до постійно зростаючих світових цифр як для внутрішнього, так і для міжнародного туризму, це також вказує на міцний інтерес та великі очікування щодо цього сектора економіки в країнах Східного партнерства. При належній відданості та певній підтримці вони мають хороші шанси на успіх.

Нагадаємо, що Кластер «Яблуневий шлях» є проектом технічної фінансової допомоги Європейського Союзу. Проект впроваджується на території Барської та Северинівської об’єднаних територіальних громадах у партнерстві з Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку».

Джерело: «Мери за економічне зростання»