Головна / Анонси / У Северинівці дозавершують відновлення будинку садівника та оранжереї. Оголошено тендер

У Северинівці дозавершують відновлення будинку садівника та оранжереї. Оголошено тендер

03/08/2020

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах проєкту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях» оголошує тендер на капітальний ремонт будинку садівника Деніса МакКлера, що у Северинівській обє’днаній територіальній громаді.

Це вже другий етап робіт, в межах яких планується дозавершити ремонтні роботи.

Будинок у Северинівці був збудований приблизно в 1812 році й мав виконувати функцію оселі садівника, а три стіни, що залишились поряд із будинком – колишня оранжерея. Дах та одна стіна оранжереї були скляними.

Завдяки проєкту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях», який впроваджується на  території Северинівської громади, відновлюється будинок та оранжерея в Северинівці, створена на початку XIX століття Денісом Маклером, які є унікальними об’єктами, одними з небагатьох у Центрально-Західній Україні.

Пропозиції повинні бути вчасно надіслані в межах остаточної дати подання пропозицій із заповненими додатками, підписані уповноваженою особою та включати контактні деталі Подавача.

Учасник процедури закупівлі має право подати лише одну цінову пропозицію.

Цінові пропозиції, отримані замовником після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам, що їх подали.

Дедлайн подачі пропозиції: 03.08.2020 до 19:00.

За детальнішою інформацією звертайтеся: Тудвасєв Валерій Михайлович, експерт із закупівель проєкту, +38067 107 4930, e-mail:  valeriy.tudvasev@gmail.com

Деталі тендеру за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1cHxPGtYm4_pi1lE2njKYoznG-EWZnIlJ?usp=sharing