Головна / Анонси / Цифрові права користувачів Інтернету. Захищати*не можна*карати?

Цифрові права користувачів Інтернету. Захищати*не можна*карати?

09/02/2018

Впродовж багатьох років український Інтернет був одним з найбільш вільних у світі, тож потреби в обговоренні цифрових прав користувачів практично не виникало. Ми знаємо про головні права людини, але не задумуємося, чим є цифрові права.  Сьогодні доступ до Інтернету і свобода висловлювань онлайн все частіше розглядаються через призму обмежень в умовах безпекових ризиків для країни.

У п’ятницю 09 лютого 2018 року з 12:00 по 14:00 у Вінниці за адресою вул.. Театральна, 20 відбудеться дискусія щодо викликів для користувачів та їхніх цифрових прав, під час якої учасники обговорять:

  • - чи всі громадяни України мають рівний доступ до Інтернету як у мегаполісах, так і у віддалених сільських районах?
  • - чи може хтось відімкнути користувачів від Інтернету проти його волі?
  • - чи гарантується свобода слова в Інтернеті і чи є вона абсолютною?
  • - чи можуть користувачі вимагати від Інтернет-провайдерів якісних послуг?
  • - чи є у користувачів право бути анонімними в Інтернеті?
  • - за які публікації в Інтернеті правоохоронці можуть переслідувати користувачів і чи співмірні до провини судові вироки користувачам?

Запрошуємо приєднатися до дискусії зацікавлених користувачів, онлайн-активістів, журналістів, правозахисників.

Дискутантами виступлять: Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна», представник програми EGAP у Вінницькій області Віктор Маценко, керівниця Лабораторія Електронної демократії ГО Подільська Агенція Регіонального Розвитку Софія Сакалош, викладач Донецького національного університету імені Василя Стуса Антон Лягуша, директор Департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Володимир Романенко.

Для участі, будь ласка, зареєструйтеся

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Саврун Марії за телефоном +38 063 120 15 39 або msavrun@internews.ua

За додатковою інформацією щодо місця проведення заходу та щодо участі у заході звертайтесь до Галини Сегеди, +380977052366, +380632885982.

Захід відбувдеться в рамках проекту "Захист Інтернет свободи в Україні шляхом залучення ключових учасників" від ГО “Інтерньюз-Україна”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Counterpart International, Inc».