EN UA
вул. В. Городецького, 7, місто Вінниця
+38 (0432) 69 44 32
Главная / Анонси / Зверніть увагу на доступність у малих громадах

Зверніть увагу на доступність у малих громадах

Зверніть увагу на доступність у малих громадах
10.07.2017
10:25

10 липня об 11-30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Зверніть увагу на доступність у малих громадах».

Експерти наголошують на тому, що якщо мова йшла про те, що у 2015 році тематика прав людей з інвалідністю продовжувала залишатись у просторі громадської думки, то навіть у 2017 році вона залишається актуальною. Актуальність зумовлена не лише широким розповсюдженням фактів недоступності будівель для людей з інвалідністю, а й певними особливостями у даній сфері.

З одного боку організації, що працюють в інтересах людей з інвалідністю, успішно схиляють на свій бік громадську думку, в тому числі за допомогою ЗМІ. З іншого боку, держава намагається не лише зняти із себе відповідальність за контроль у сфері дотримання будівельних норм та державних стандартів, але й часто сама виступає їх же порушником.

В рамках міні-проекту «Вільно. Без перепон!» було проаналізовано рівень доступності будівель для людей з інвалідністю (дослідження опирається на осіб, які мають порушення опорно-рухового апарату) в малих громадах України на прикладі селища Теплик Вінницької області. В межах проведеного моніторингу доступності в смт Теплик було перевірено 32 установи, які розташовані у 18 об’єктах на центральній частині містечка.

Учасники: Євгенія Задорожна, куратор міні-проекту «Вільно. Без перепон!», Галина Сегеда, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

місто Київ, вул.Хрещатик, 4, конференц-зал. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.