Головна / Про нас

Про нас

Організація заснована в грудні 2006 року та зареєстрована у січні 2007 р.

Місія організації: Центр компетенції системних змін для сталого розвитку громад

Серед основних напрямків діяльності: розвиток громад, електронна демократія та електронне урядування, партисипація, соціальне підприємництво.

Нашими цілями є: сприяти впровадженню практик ефективного та належного врядування на регіональному та національному рівнях; створити систему моніторингу соціально-економічних процесів для розробки рекомендацій та політик, спрямованих на сталий розвиток; сприяти впровадженню організаційної, фінансової сталості, що базується на людському капіталі організації; створити платформи для формування громадсько-активного середовища в регіоні.

Ключова аудиторія організації – лідери громадських організацій та органів місцевого самоврядування, активісти ініціативних груп, активні громадяни, представники медіа та бізнесу.

Про діяльність

Організація має понад 12 років досвіду роботи з громадами, а портфоліо організації складають десятки розроблених стратегій та інвестиційних планів, реалізованих проектів, в тому числі за підтримки Європейського союзу, проведених досліджень, організованих експертних заходів, підготовлених аналітичних матеріалів.

Комунікаційним майданчиком є сайт організації http://pard.org.ua/ та сторінка у соціальній мережі https://www.facebook.com/pard.vn/ 

Представники ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» мають вагомий досвід організації та проведення форумів, круглих столів, пресконференцій, а також воркшопів, вебінарів, тренінгів та навчань, зокрема, у сфері децентралізації, електронного урядування та електронної демократії, партисипації. Також представники організації є сільськогосподарськими дорадниками.

Ми стали ініціаторами створення громадської організації «Самодопомога» та Соціального підприємства «Системі рішення». Завдяки цьому партнерству та утвореному консорціуму вдалося розвинути соціальне підприємство, зробити його дієвим, забезпечити робочими місцями людей з інвалідністю та продукувати якісні товари й послуги.

 

В умовах воєнного стану на Вінниччину щодня переїжджають сотні біженців з Києва, Харкова, Маріуполя, Херсона, Мелітополя та інших населених пунктів України. ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» від самого початку включилася в процес допомоги усім, хто її потребував та потребує.

Ми – локальна громадська організація у місті Вінниця, яка допомагає внутрішньопереміщеним особам з усіх постраждалих областей України, а також теробороні міста Вінниця.

Публічна оферта "Про надання благодійної пожертви" за посиланням: https://cutt.ly/AA7VG4m 

Ключова аудиторія

Перший рівень: лідери громадських організацій та органів місцевого самоврядування, активісти ініціативних груп;

Другий рівень: активні громадяни, представники медіа, донорів, центральних та місцевих органів влади, представники бізнесу.

Що є нашим економічним двигуном?

• Навички впровадження (від теорії до практики)

• Територіальне позиціонування (знання території та її кон’юнктури)

• Якісна комунікація з різними групами та на різних рівнях

• Комплексні проектні рішення

• Окремі продукти

Що нам приносить задоволення?

• Командна взаємодія, взаєморозуміння

• Запит на напрацьовані продукти навіть після закінчення проектів

• Зміни, які відбувається в системі

• Активізація соціального середовища

Отримати консультацію

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до правил.
15-РІЧНИЙ ДОСВІД
СПІВПРАЦІ З ГРОМАДАМИ ТА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
15 років
досвіду
Понад 30
партнерів
Понад 200
громад