EN UA
вул. В. Городецького, 7, місто Вінниця
+38 (0432) 69 44 32

Соціальне підприємство

Починаючи з 2011 року ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» сприяє розвитку соціального підприємства «Системні  рішення», заснованого ГО «Вінницька обласна організація інвалідів «Самодопомога».

За рахунок плідної співпраці Подільської агенції регіонального розвитку та соціального підприємства «Системні  рішення» було реалізовано проект «Працевлаштування ВПО у місті Вінниця громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку».

Завдяки даному проекту на підприємстві «Системні рішення» загалом працевлаштовано 8 осіб, з числа внутрішньо переміщених осіб. Так, зокрема, працює 1 маркетолог, 2 спеціаліст по роботі з сувенірною продукцією, 1 спеціаліст з розробки графічного дизайну, 4 рекламних менеджерів.

У рамках співпраці Подільської агенції регіонального розвитку та соціального підприємства «Системні рішення» значно розширився парк обладнання, налаштовано ефективну систему менеджменту, а також тактичне та стратегічне управління. Варто зазначити, що передача Подільською агенцією обладнання для підприємства (обладнання та устаткування для виробництва рекламної продукції) посприяла зміцненню матеріально-технічної бази Підприємства. 

Подільська агенція регіонального розвитку спільно з Програмою Розвитку ООН за фінансової підтримки Уряду Японії реалізовували навчальну програму навиків віддаленої роботи в рамках проекту «Економічне і соціальне відновлення Донбасу».

Проект впроваджувався у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством соціальної політики (МСП), Державною службою зайнятості, місцевими органами влади та місцевим бізнесом у цільових регіонах.

Впродовж 2016 року вимушені переселенці з Донецької та Луганської областей брали участь у навчальних програмах з дистанційної роботи. Висококваліфіковані спеціалісти впродовж 5 та 10-денних тренінгів навчали основам віддаленої роботи за спеціальностями: менеджер з продажів, менеджер по роботі з клієнтами; інтернет-маркетолог; веб-дизайнер, дизайнер, художник; SMM-спеціаліст, контент-менеджер, копірайтер; оператор call-центру, диспетчер, дистанційний репетитор.

Подільська агенція регіонального розвику та «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас» втілювали спільний проект, ініційований програмою розвитку ООН в Україні «Розвиток спроможності публічно-приватного партнерства м. Красноармійськ у формуванні інструментів регіонального розвитку». Завдяки проекту у місті Красноармійськ було створено «Центр місцевого економічного розвитку».