EN UA
вул. В. Городецького, 7, місто Вінниця
+38 (0432) 69 44 32
Главная / Новини / Завершився перший Всеукраїнський конкурс на краще зображення системи електронного урядування

Завершився перший Всеукраїнський конкурс на краще зображення системи електронного урядування

Завершився перший Всеукраїнський конкурс на краще зображення системи електронного урядування
28.04.2014
17:24

25 квітня відбулося засідання журі, на якому підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування». Конкурс організовано ГО  «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Вінницької міської ради та Вінницької міської централізованої бібліотечної системи в рамках проекту «E-gov для кожного», підтриманого Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (виконавцем проекту міжнародної технічної допомоги «Глобальні Бібліотеки «Бібліоміст-Україна»).

Конкурс проводився серед художників, дизайнерів, фахівців інфографіки та мав на меті подати систему електронного урядування у форматі, зрозумілому для різних груп населення, популяризувати ідею розвитку електронного урядування серед представників громади м. Вінниці та інших міст України.

Конкурс проводився за трьома основними номінаціями:

Інфографіка – зображення системи електронного урядування в форматі, зрозумілому для представників офіційних установ та організацій (органи влади та місцевого самоврядування, навчальні заклади, державні установи, неурядові організації тощо);

Ретро-плакат – відображення системи е-урядування в стилі ретро, зрозумілому та близькому для людей похилого віку;

Комікс – зображення системи електронного урядування в картинках у форматі коміксу, зрозумілому для дітей шкільного віку.

У конкурсі взяли участь фахівці з Вінниці, Києва, Бердянська, Львова, Івано-Франківська. Загалом на розгляд журі надійшло 15 робіт, які було оцінено за наступними критеріями: відповідність конкурсної роботи заявленій номінації, повнота розкриття заявленої теми, зрозумілість для цільової групи, оригінальність підходу, художній і технічний рівень роботи.

Члени журі - фахівці ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Вінницької міської ради, Вінницької міської централізованої бібліотечної систем,  ВОГО «Лабораторія актуальної творчості».

Всі конкурсні роботи буде розміщено на сайті Муніципально-громадського центру е-урядування www.e-gov.in.ua, а кращі – використані для промоції інструментів електронного урядування серед мешканців м. Вінниці та інших міст України.