EN UA
вул. В. Городецького, 7, місто Вінниця
+38 (0432) 69 44 32
Главная / Новини / Вінницькі підприємці стали ближче на один крок до обладнання на 100 тисяч

Вінницькі підприємці стали ближче на один крок до обладнання на 100 тисяч

Вінницькі підприємці стали ближче на один крок до обладнання на 100 тисяч
16.01.2013
15:24

У Вінниці завершився перший етап конкурсу «Розвивай свій бізнес – розвивай громаду», що проводится консорціумом партнерів у складі ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та ГО «Обласна спілка підприємців «СТІНА». Конкурсанти змагаються за можливість отримати у безоплатне користування обладнання на суму до 100 000 грн.

Включно до 9 січня усі бажаючі підприємці надсилали проектні пропозиції, за якими було відібрано 20 учасників наступного етапу. Заявки на участь у конкурсі «Розвивай свій бізнес – розвивай громаду» надійшли від 29 підприємців різних сфер.

Так, надходили заявки від студії веб-дизайну, потужних виробництв макаронів, встановлення вуличних тренажерів. Серед них іноваційні типи бізнесу (вендинг, кейтерінг), фермерські господарства, приватні лікарні, юридичні фірми та інші.

Проектні пропозиції оцінювалися за такими відповідними критеріями: актуальність проекту, конкучентноздатність товару/послуги, використання інноваційних технологій в організації бізнесу, залучення нових працівників, ефективність використання коштів, соціальна мета та інше.

Переможцями відбору проектних пропозицій стали:
ТОВ "АВР Фенікс Медіа"
ФОП Овчаренко Катерина Сергіївна
ФОП Максимов Олексій Анатолійович
ТОВ "Синтез"
Фермерське гос-во "Божедар - СВ"
Вебстудія (Design Orbita)
ФОП Кабачій Владислав Володимирович
ФОП Кузьменко Володимир Іванович
ФОП Томкова Наталія Василівна
ПМП "Центр - В"

ФОП Лунгу Петро Пантелійович
ФОП Кольцова Ольга Сергіївна
ФОП Щербацький Дмитро Володимирович
"Центр реабілітації "Палітра"
Сільськогосподарсбкий кооператив "Токарі"
ФОП Котлова Катерина Федорівна
Фірма "Мак-Вар Экопродукт"
ТОВ "Алтпласт"
ФОП Терешко Ярослав Вікторович
ФОП Стойко Олександр Іванович

Вітаємо переможців!

Тепер для учасників, які пройшли до наступного етапу, відбудеться серія навчань із бізнес-планування, безпеки підприємництва та провадження соціально-відповідального бізнесу. Це допоможе їм якісніше спланувати свою діяльність з урахуванням можливості користуватися новим обладнанням. Потім учасники напишуть бізнес-плани для участі у другому етапі конкурсу, за якими безпосередньо буде відібрано пропозиції, що підтримаються.

Нагадаємо, що проект-конкурс «Розвивай свій бізнес - розвивай громаду» спрямований на створення нових робочих місць, вдосконалення знань та навичок керівників існуючих підприємств, поширення інформації щодо сутності соціального підприємництва, розвиток регіону та сприяння розвитку соціальних підприємств в Україні.

Мета конкурсу - підтримати реалізацію бізнес-планів розроблених малими підприємствами та підприємствами-початківцями (що налічують до 10 працівників та мають стаж діяльності до трьох років), шляхом надання їм у користування комплектів обладнання, на умовах безоплатної позички, та сприяння розвитку компоненту соціального підприємництва у вже існуючих бізнесах.

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано від 5 до 10 суб''''єктів підприємницької діяльності та малих підприємств, які отримають у користування комплекти обладнання, на умовах безоплатної позички, вартістю до 100 тисяч гривень - в рамках запропонованих ними бізнес-планів.

За коментарями звертатися:
Родіон Банар (Координатор проекту-конкурсу "Розвивай свій бізнес -розвивай громаду")
tel./fax: +38 0432 694432
e-mail : info@pard.org.ua