Досвідом волонтерської роботи зі студентами Барського гуманітарно-педагогічного коледжу поділилися випускниця програми Британської ради «Активні громадяни» ,засновниця Молодіжної волонтерської ініціативи «Серце в долоньках» Катерина Клюзко та виконавчий директор «Подільської агенції регіонального розвитку» Олег Левченко.
Волонтерство - це добровільна й безкорислива допомога іншим. Такий шлях обрала і частина студентів Барського гуманітарно-педагогічного коледжу, співпрацюючи з міським центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями «Еверест». На рахунку волонтерського загону «Дзвіночок» уже чимало добрих справ - організація благодійних акцій, допомога у влаштуванні свят для особливих дітей, участь у реабілітаційних програмах тощо. Куратором волонтерського загону коледжу є викладач педагогічних дисциплін Людмила Кузнєцова, яка й ініціювала зустріч з цікавими людьми.
Молодим волонтерам стане у пригоді розповідь Катерини Клюзко з Києва, яка поділилася власним досвідом створення молодіжної ініціативи, розказала про волонтерський рух у Великобританії та дала кілька порад, як знаходити натхнення для реалізації проектів і втілення мрій.
Ця енергійна дівчина встигає бути і економістом, і маркетологом, і фотографом, а ще знаходить час, аби керувати ініціативою «Серце в долоньках» і здійснювати соціальну роботу з дітьми в інтернатах. Рецептом власного успіху в добрих справах Катерина поділилася з волонтерами педколеджу, яких єднає з нею бажання зробити яскравішим і повноціннішим життя дітей із непростими долями.
Про свій досвід громадської роботи та перспективи міжнародної співпраці в рамках волонтерського руху розповів студентам і виконавчий директор «Подільської агенції регіонального розвитку» Олег Левченко (до речі, випускник цього ж коледжу). А ще в рамках майстер-класу з волонтерства відбулась презентація нового проекту «ON-Life!Цінності українців», що реалізується за підтримки Британської Ради в Україні й покликаний сприяти вихованню моральних цінностей серед молоді.
Саме завдяки спілкуванню з дітьми й допомозі ближнім ми вчимося бути людьми, - сказала одна з юних учасниць майстер-класу, а куратор волонтерського загону Людмила Кузнєцова зазначила, що такі зустрічі дають поштовх до нових ідей та звершень, після них переосмислюєш сенс життя, виникає бажання змінювати на краще не лише своє життя, а й життя інших людей.