Головна / Новини / ПАРР презентувала проект «Відзначення 270-річчя появи ченців-капуцинів у місті Вінниця»

ПАРР презентувала проект «Відзначення 270-річчя появи ченців-капуцинів у місті Вінниця»

06/07/2016
Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» презентувала черговий культурно-просвітницький проект «Відзначення 270-річчя появи ченців-капуцинів у місті Вінниця», який реалізовується за підтримки обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» стала однією з 12 переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету, який щороку традиційно проводиться Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Проект має на меті організацію та проведення низки заходів у зв’язку з відзначенням історичної дати – 270 років з моменту заснування однієї з найстаріших та унікальних пам’яток архітектури міста Вінниці та Поділля загалом – храму і монастиря францисканців-капуцинів, який розташований по вулиці Соборній.

«Проект дозволить вінничанам долучитися до історії Поділля та відчути свою приналежність до євроінтеграційного процесу, який проходить в Україні», – відзначив керівник проекту Юрій Войціцький.
«Вінниця стає історичним містом. Вінницький капуцинський монастир, який побудовано в тосканському архітектурному стилі, є однією з архітектурних перлин не лише міста Вінниці, але й Вінниччини в цілому», – зазначив настоятель парафії Пресвятої Діви Марії у м. Вінниці отець Костянтин Морозов.

«21 вересня 1745 року близько 16:00 монахи капуцини прибули у місто Вінницю й залишилися тут до сьогоднішнього дня. Так, 21 вересня цього року ми плануємо урочисті заходи щодо відзначення появи ченців капуцинів на території Вінниччини», – розповів Юрій Войціцький.

Зазначимо, що громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» реалізувала ряд регіональних та всеукраїнських проектів, серед яких можна відзначити такі, як «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», «100 міст – крок вперед. Моніторинг інструментів електронного урядування, як основи надання електронних адміністративних послуг», «Стратегічна консультативна група з електронного управління в Україні», «Криниця на межі», а також сьогодні триває міжнародний проект «Польсько-українська дискусійна платформа».