Головна / Новини / Вінницькі підприємці дізнавалися про лізинг для малого та середнього бізнесу

Вінницькі підприємці дізнавалися про лізинг для малого та середнього бізнесу

06/03/2018

Для представників бізнесу у Вінниці 6 березня відбувся тренінг «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта».

Тренінг був зосереджений на практичних інструментах та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств.

Підприємці дізналися про особливості лізингу, відмінність його від кредиту та переваги для лізингоодержувачів.

Як розповіла тренерка Олена Сухенко, яка має багаторічний досвід консалтингу в сфері фінансів, оцінки ризиків, кредитування та лізингу, лізинг надає реальну можливість бізнесу, особливо малому та середньому, оновлювати свої основні фонди, підвищувати конкурентоспроможність продукції, що випускається, знижувати податкові і оперативні витрати

За словами експерти, на відміну від кредитування лізингова компанія надає в користування обладнання, автомобілі і техніку. У такому випадку клієнт може повернути, поміняти чи викупити товар.

«Значною перевагою лізингу є те, що це комплексна послуга, тому, крім фінансування, клієнт лізингової компанії отримує додаткові послуги, зокрема технічне обслуговування та страхування», - зазначила пані Олена.

За її словами, найчастіше предметом лізингу стають автомобілі, оскільки товар лізингова компанія може перепродати на вторинному ринку.

«Це зменшує фінансові ризики як для лізингодавця, так і для клієнта. Однак можна отримати лізинг й на ексклюзивні товари та обладнання», - розповіла тренерка.

Також під час тренінгу учасники отримали відповіді на питання:

Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.

Як отримати податковий кредит на 100% вартості при сплаті лише авансу?

Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?

Новий інструмент фінансування, яким користуються 43% малого та середнього бізнесу в Європейському Союзі.

Як отримати обладнання та мати привабливий баланс для банків?

  

Про НАСДСУ

Метою діяльності Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України є сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників, задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів членів Асоціації. Додатковуінформацію про роботу Асоціації можна отримати за адресою:

http://www.dorada.org.ua

e-mail: doradaukraine@gmail.com

Про Проект «Трансформація фінансового сектору в Україні»

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу різним країнам світу протягом 50 років. В Україні допомога з боку USAID зосереджується на трьох напрямках: охорона здоров’я та соціальний перехід, економічне зростання, демократія та врядування. Починаючи з 1992 року, USAID надало технічної та гуманітарної допомоги Україні на суму 1,8 млрд. доларів США. За додатковою інформацією щодо програм USAID в Україні просимо звертатися до Управління зв’язків з громадськістю та комунікацій USAID за телефоном: +38 (044) 521-5753 або завітати на наш веб-сайт: http://ukraine.usaid.gov.

Мета Проекту «Трансформація фінансового сектору» (жовтень 2016 року – грудень 2020 року) – допомогти перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства всіх розмірів та слугує потребам людей. Проект підтримує реформування фінансового сектору в Україні та надає допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для збільшення їхнього залучення до фінансових ринків.

За додатковою інформацією щодо Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та його діяльності, просимо звертатися до Групи Проекту з комунікацій та зв’язків з громадськістю за телефоном: +38 0442370210

Сторінка Проекту в Facebook https://www.facebook.com/FSTProject/