EN UA
вул. В. Городецького, 7, місто Вінниця
+38 (0432) 69 44 32
Главная / Новини / Дві сотні представників ОМС Донеччини та Луганщини вдосконалювали навички на тренінгах

Дві сотні представників ОМС Донеччини та Луганщини вдосконалювали навички на тренінгах

Дві сотні представників ОМС Донеччини та Луганщини вдосконалювали навички на тренінгах
12.12.2020
15:53
Дві сотні представників та представниць органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей вдосконалювали свої навички на тренінгах, розроблених Подільською агенцією регіонального розвитку в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
 
Із 30 листопада по 10 грудня у Святогірську та Сєвєродонецьку відбулися дводенні тренінги на теми «Основи планування. Ефективна робота в команді» та «Ефективна координація та організаційний менеджмент» для представників/ць органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей.
 
Тематика цих тренінгів надзвичайно актуальна та потрібна для успішної роботи в галузі самоврядування.
 
Учасники/ці дізнавалися про стратегічне та операційне планування, координацію дій, узгодження візії, місії, цілей та завдань в межах визначеної діяльності в громаді. Також розглядалися важливі моменти в роботі представників влади, спеціалістів та керівників стосовно підбору кадрів і формування справжньої команди однодумців: офлайн та онлайн комунікаційні підходи, принцип «менеджмент, побудований на результаті», тімбілдінг та генерування ідей.
 
Завдяки професіоналізму тренерів Ігоря Добка та Наталі Бойко і застосуванню ними ефективних методик навчання (командна робота, брейн-стормінг, дерево цілей тощо) навчання вийшло результативним, а здобуті учасниками/цями знання працюватимуть на тривалу перспективу.
 
Варто зауважити, що всі тренінги відбувались із дотриманням вимог протиепідемічної безпеки в умовах карантину. Учасники/ці були забезпечені всіма необхідними засобами індивідуального захисту та дотримувалися правил безпеки в карантинних умовах.
 
Цикл подібних тренінгів та навчальних візитів відбуватиметься і в 2021 році - в межах реалізації Програми розбудови управлінського потенціалу для місцевого самоврядування громад Донецької та Луганської областей, що розроблена ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.