EN UA
вул. В. Городецького, 7, місто Вінниця
+38 (0432) 69 44 32
Главная / Новини / Про розвиток садівництва та туризму довідалися учні та вчителі Северинівської громади

Про розвиток садівництва та туризму довідалися учні та вчителі Северинівської громади

Про розвиток садівництва та туризму довідалися  учні та вчителі Северинівської громади
12.03.2020
18:41

Як розвивати садівництво та туризм у своїй громаді дізнавалися школярі та вчителі Северинівської ОТГ.

Про розвиток садівництва та ягідництва, а також як розвивати ці галузі та наскільки вони є перспективними розповів учням та вчителям Василь Темченко, начальник Управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики Департамент агропромрозвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА.

А оскільки проєкт зосереджений не лише на вирощуванні та переробці яблук. «Яблуневий шлях» задумано як туристичний маршрут, що поєднуватиме рекреаційну та оздоровчу складові, то учні дізналися й про інвестиційну привабливість несільськогосподарської діяльності в сільських територіях.

Про туристичний напрямок та можливості, які посилюють розвитковий потенціал сільських територій розповів експерт Юрій Войціцький.

"З точки зору туризму село має пропонувати «сільську атмосферу» - спокій, краще середовище для проживання, зберігати природні і сільські краєвиди для майбутній поколінь", - зазначив пан Юрій.

У підсумку учасники тренінгу зробили висновок, що підвищення інвестиційної привабливості громади чи регіону є складним завданням і вимагає особливо активних зусиль, особливо якщо йдеться про сільські території.

Захід відбувся в межах проєкту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях», що впроваджується на території Барської та Северинівської об’єднаних територіальних громадах у партнерстві з Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку».

Проєкт реалізовується в Україні в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG), що є новою ініціативою Європейського союзу, яка розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць. Більше інформації на сайті - http://www.m4eg.eu/en/