Головна / Новини / Соціальне підприємництво може бути важливим для ветеранів

Соціальне підприємництво може бути важливим для ветеранів

21/03/2023
У рамках проєкту «Мережа мужніх»: центр розвитку соціального підприємництва для ветеранів», який наша організація впроваджує за підтримки Український ветеранський фонд, ми надаватимемо підтримку та стартовий супровід підприємств, створених ветеранами.
 
Соціальне підприємництво може бути важливим для ветеранів з декількох причин:
 
1. Робоче місце: соціальне підприємство може стати джерелом стабільної роботи для ветеранів, які повертаються до цивільного життя після війни. Робоче місце може допомогти ветеранам інтегруватися в громадське життя і покращити їх економічне становище.
 
2. Соціальна підтримка: соціальне підприємство може надавати ветеранам соціальну підтримку, яка є важливою для збереження їхнього здоров'я та благополуччя. Такі підприємства можуть надавати допомогу у знаходженні житла, управлінні фінансами, отриманні медичної допомоги та інших соціальних послуг.
 
3. Підтримка громадського життя: соціальне підприємство може бути місцем, де ветерани знаходять спільноту та розвивають нові знання та навички. Такі підприємства можуть надавати можливості для ветеранів взяти участь у різних проєктах та діяльностях, що сприяє їхньому соціальному та культурному розвитку.
 
4. Підвищення самооцінки: соціальне підприємство може допомогти ветеранам підвищити свою самооцінку та відчуття значущості. Вони можуть почувати себе корисними та важливими для своєї громади, що може позитивно впливати на їхнє психічне здоров'я.
 
Нагадуємо, що проєкт «Мережа мужніх»: центр розвитку соціального підприємництва для ветеранів» спрямований на надання менторської підтримки ветеранам при започаткуванні та розвитку підприємництва. Тож в його межах планується організувати бізнес-навчання та менторінг для ветеранів, а також онлайн та офлайн консультації на постійній основі стосовно старту і розвитку ветеранського підприємництва.
 
Одна із ідей проєкту – підтримка та стартовий супровід підприємств, створених ветеранами, що базуватиметься на практичному досвіді діючого соціального підприємства «Системні рішення».