Головна / Анонси / Представники 16-ти громад запрошуються на захід «Трансформація чи відбудова»

Представники 16-ти громад запрошуються на захід «Трансформація чи відбудова»

03/04/2024

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує представників та представниць 16 громад Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей до участі у фінальному заході під назвою «Трансформація чи відбудова», що відбудеться в межах проєкту «Майстрами змін» 20 квітня у Львові.

Відбір заявок на участь триває до 10 квітня 2024 року.

Фінальний захід є результатом підсумків практичної роботи в межах проєкту «Майстри змін», який орієнтований на прикладні аспекти розвитку деокупованих громад, що почали процес відбудови. Основним орієнтиром є проєкти місцевого економічного розвитку, розвитку спроможності громад до відновлення та прикладного залучення громадськості до даного процесу.

В межах заходу своїми думками поділяться запрошені спікери та спікерки, а також відбудеться дискусія щодо ключових аспектів відновлення та презентація проєктів, розроблених для 16 громад-учасників проєкту «Майстри змін».

Для участі у заході потрібно заповнити анкету до 10 квітня 2024 року включно:  https://forms.gle/6pPpCwAp1h125jnf8

Результати відбору буде оголошено 11 квітня 2024 року. Деталі навчання організатори повідомлять відібраним учасникам та учасницям. Витрати, пов'язані з проїздом, проживанням та харчуванням покриваються організаторами.

*** До участі у заході запрошуються представники і представниці наступних громад: Калинівська, Чорнобаївська, Музиківська, Високопільська, Кочубеївська, Великоолександрівська, Борозенська (Херсонська область), Павлівська, Широківська, Новомиколаївська, Бердянська (Запорізька область), Галицинівська, Снігурівська, Прибужанівська, Баштанська, Вознесенська (Миколаївська область).

За додатковою інформацією звертайтеся: Галина Сегеда, +380977052366, info@pard.org.ua

Довідка:

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» – організація, яка здійснює свою діяльність у різних регіонах України. Організація працює з 2007 року та має понад 16 років досвіду роботи з громадами, а портфоліо складають десятки розроблених стратегій та інвестиційних планів, реалізованих проектів, в тому числі за підтримки Європейського союзу, проведених досліджень, організованих експертних заходів, підготовлених аналітичних матеріалів.

Захід відбуватиметься в межах проєкту «Майстри змін», що реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)»