Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці
Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку»
Зустріч у рамках Польсько-української дискусійної платформи за участі
Тіни Пересунько
Польська модель культурної дипломатії. Український контекст
6 квітня 2016 року о 18 годині
в приміщенні Галереї «ІнтерШик»
(вул. Архітектора Артинова, 12-а; 5-й поверх)
Під час зустрічі обговорюватимуться питання:
- Культурна і публічна дипломатія для України і українського громадянина в контексті гібридної війни і євроінтеграції
- Проблема «Українських Інститутів» в світі на тлі успіху Британських Рад, Гете-Інститутів, Французьких культурних центрів і Польських Інститутів
- Інститути і знаряддя польської культурної промоції за кордоном: проекти і програми Інституту Адама Міцкевича, Польських Інститутів, департаменту публічної і культурної дипломатії при МЗС, галузевих культурних інституцій
- Українська «громадянська» культурна дипломатія: культурний резонанс Революції Гідності за кордоном і діяльність мережі Global Ukrainians.
Тіна Пересунько: журналістка і колонкарка видань Громадський простір, День, LB.ua; аспірантка Інституту української археографії і джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України; випускниця польсько-литовських студій з культурної дипломатії; стипендистка польсько-американської програми ім.Lane’a Kirklanda. Учасниця експертної групи з підготовки Другого Форуму культурної дипломатії в Києві спільно з МЗС України, авторка досліджень на тему культурної політики і культурної дипломатії. В минулому працювала прес-аташе Міністерства культури України, співкоординаторкою проектів «Портал Культура», «Інформаційна агенція культурних індустрій», українських мистецьких фестивалів і культурно-промоційних заходів. Професійні інтереси: маркетинг культури, імідж і репутація України, публічна і культурна дипломатія.
Польсько-українська дискусійна платформа – це спільний проект Генерального консульства Республіки Польщі у Вінниці та Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками в культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.