Головна / Волонтери
Барбара Лісовська
З квітня 2014 по січень 2015 в організації перебувала Барбара Лісовська, волонтерка програми Європейської Волонтерської Служби
Ерік Браунстін
Протягом двох років в організації працював волонтер Корпусу Миру (США) Ерік Браунстін. Допомогав в реалізації проекту «Лабораторія Електронної демократії», проводив «Speaking club» для працівників організації. Допомагав в розробці рекомендацій пошуку працівників для консорціуму соціального підприємства «Системні рішення».
Жульєн Моріс
Протягом року в організації перебував волонтер програми Європейської Волонтерської Служби Жульєн Моріс. Навчася в Карловому університеті в Празі. Цікавиться сучасною історією Чехословаччини та Центральної Європи.
Катажина Матиящук
Волонтерка програми Європейської Волонтерської Служби перебувала в організації півроку. Допомагала з перекладами, проводила творчі заняття з учнями Северинівської школи.
Маркіян Грод
Інтерн в ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», програма CIDA, International Partnerships Canada-Ukraine Regional Governance and Development, Canada протягом 2010 – 2011 рр. Спеціалізувався в моніторингу регіонального розвитку, розробці проектів та волонтерською програмою організації.
Майкл Діксон
Волонтер Корпусу Миру (Peas Corps, Ukraine), в організації з 2011 по 2014 рік. Працював над розробкою архітектурних рішень за проектами з реставрації та проектом Розвитку громад.
Герхард Майнка
Німецький експерт із енергетики протягом двох тижнів ділився досвідом із подолянами, долучившись до реалізації проекту «Енергоефективне село», який втілюється в селі Северинівка Жмеринського району Вінницької області. Програма Senior Experten Service (SES).
Кшиштоф Берґ
З січня по червень 2016 року волонтер програми Європейської Волонтерської Служби Кшиштоф Берґ. Він активно допомагав у роботі організації в рамках співпраці з польськими партнерами у різних спільних проектах.
Волонтери EVS
У 2009, 2010 ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» приймала 4 волонтерів EVS: Agata Radkovska та Katarzyna Zabratanska, Michal Szczegot та Katarzyna Eliasz.Волонтери працювали за такими напрямками: школа народних ремесел, школа журналістики, соціальне підприємництво. Волонтери допомагали з перекладами, підтримували контакти з іноземними партнерами нашої організації.
Отримати консультацію

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до правил.
12-РІЧНИЙ ДОСВІД
СПІВПРАЦІ З ГРОМАДАМИ ТА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
12 років
досвіду
Понад 30
партнерів
Понад 200
громад