EN UA
вул. В. Городецького, 7, місто Вінниця
+38 (0432) 69 44 32
Главная / Волонтери

Волонтери

Барбара Лісовська
Барбара Лісовська
З квітня 2014 по січень 2015 в організації перебувала Барбара Лісовська, волонтерка програми Європейської Волонтерської Служби
Ерік Браунстін
Ерік Браунстін
Протягом року в організації працює волонтер Корпусу Миру (США) Ерік Браунстін. Допомогає в реалізації проекту «Лабораторія Електронної демократії», проведить «Speaking club» для працівників організації. Допомагає в розробці рекомендацій пошуку працівників для консорціуму соціального підприємства «Системні рішення».
Жульєн Моріс
Жульєн Моріс
Протягом року в організації перебував волонтер програми Європейської Волонтерської Служби Жульєн Моріс. Навчася в Карловому університеті в Празі. Цікавиться сучасною історією Чехословаччини та Центральної Європи. Написав дві дисертації: про прийняття в французьких інтелектуальних і політичних колах маніфесту Хартія-77 та про втручання французької дипломатії в німецько-чехословацькі відносини у 1945-1950рр.
Катажина Матиящук
Катажина Матиящук
Волонтерка програми Європейської Волонтерської Служби перебувала в організації півроку. Допомагала з перекладами, проводила творчі заняття з учнями Северинівської школи.
Маркіян Грод
Маркіян Грод
Інтерн в ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», програма CIDA, International Partnerships Canada-Ukraine Regional Governance and Development, Canada протягом 2010 – 2011 рр. Спеціалізувався в моніторингу регіонального розвитку, розробці проектів та волонтерською програмою організації.
Майкл Діксон
Майкл Діксон
Волонтер Корпусу Миру (Peas Corps, Ukraine), в організації з 2011 по 2014 рік. Працює над розробкою архітектурних рішень за проектами з реставрації та проектом Розвитку громад.
 1 2 >