EN UA
вул. В. Городецького, 7, місто Вінниця
+38 (0432) 69 44 32
Главная / Анонси / Чи можливі реформи без якісних управлінців? Польський досвід підготовки державних службовців

Чи можливі реформи без якісних управлінців? Польський досвід підготовки державних службовців

Чи можливі реформи без якісних управлінців? Польський досвід підготовки державних службовців
11.02.2015
10:25

Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку»

 

запрошують на зустріч у рамках Польсько-української дискусійної платформи за участі директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації Дмитра Посипанка

 

«Чи можливі реформи без якісних управлінців? Польський досвід підготовки державних службовців»

 

11 лютого 2015 року о 18 годині
в приміщенні Галереї «ІнтерШик»

(вул. Архітектора Артинова, 12-а; 5-й поверх)

 

Дмитро Посипанко - директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації.

Випускник Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Протягом 2009-2010 років здобував післядипломну освіту згідно з стипендіальною програмою ім. Лейна Кіркланда у Республіці Польща. Під час цієї стипендіальної програми навчався у Національній школі публічної адміністрації (Krajowa Szkoła Administracji Publicznej) у м. Варшава (Республіка Польща) за спеціальністю «публічна адміністрація», яку успішно закінчив у червні 2010 року.

Польсько-українська дискусійна платформа – це спільний проект Генерального консульства Республіки Польщі у Вінниці та Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками в  культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України.