+38 (0432) 69 44 32
Головна » Напрямки роботи » Безпечна школа

Безпечна школа

«Стратегії міліції щодо профілактики підліткової злочинності в Україні»

2008 – 2009 рр. – Проект «Стратегії міліції щодо профілактики підліткової злочинності в Україні» ІІ етап.

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»  була партнером в реалізації даного проекту на території Вінниччини. Реалізація проекту здійснювалась у 7 регіонах: Дарницький район міста Києва, міста Вінниця і Жмеринка (Віннницька область), Івано-Франківськ, Дрогобич (Львівська область), Червоноградське (Крим) і Пирятин (Полтавська область).

Результати ІІ етапу проекту – розробка та впровадження інноваційної, комплексної системи попередження злочинності серед неповнолітніх в Україні. Зроблено значний внесок у сферу відновного правосуддя шляхом розробки та впровадження моделі попередження злочинності  серед неповнолітніх на базі громад. Одним із завдань даного проекту було заохочення місцевих громад у пілотних регіонах  до міжвідомчого діалогу задля вирішення питань із попередження злочинності. По завершенню проекту майже в усіх школах міста були створені Центри медіації, що ефективно працюють і дотепер.

«Зелена демократія»

2012 рік – Проект «Зелена демократія».

Мета проекту – через інструмент зеленого самоврядування «зелена школа» сприяти активізації шкільного інституту самоврядування та включенню таких шкіл у процес популяризації екологічної свідомості серед населення.

Результати, досягнуті в ході реалізації проекту:

-       Сформовані групи самоорганізації в школах.

Участь пілотних шкіл у даному проекті дозволила активізувати роботу гуртків та почати роботу в напрямку Енергозбереження.

-       Проведення колективних заходів для пілотних шкіл: Зимова школа Енергозбереження (24-26 лютого 2012) та  навчально-демонстраційна поїздка до с.Северинівка (27 квітня 2012).

Завдяки проекту учні та вчителі 10 пілотних шкіл міста Вінниці прийняли участь у демонстрації енергоефективних джерел енергії, отримали практичні навички реалізації проектної діяльності в своїй школі, підвищили обізнаність у сфері енергоефективності.

-       Розроблено та інстальовано інтерактивні стенди з енергоощадних заходів у 10 пілотних школах м. Вінниця.

-       Розроблено та випущено інформаційні брошури для пілотних шкіл.

Проект здійснювався за  підтримки Фонду Сприяння Демократії Посольства США в Україні.